המלצות

עדיף שאחרים יספרו עלינו

טל פרגריכט - מומחה לתקשורת בינאישית

בתהליך של בערך חודש קיבלתי לידים מאוד רלוונטיים, מאוד מחוממים. בהשקעה של בערך 1,000 ש"ח הכנסתי כרגע כ8,000 ש"ח. כמה טיפים שקיבלתי הפכו את המכירה שלי למאוד יעילה.

אביבית גרינבאום - מטפלת זוגית ואישית

לא ראיתי כאלה שני חברה ברמה הכי גבוה שיש. היום אני נמצאת במקום אחר בזכותם. הם עדיין נמצאים שם כדי לעזור ולתרום. 

נדב דהן - בניית מותגים

אני יכול לחלק את העסק שלי ל"לפני ואחרי" – פשוט עזרו לי לגייס יותר לידים. מעבר לזה שירות מדהים, יחס מעולה, אנשים מקצוענים…

נועה זינגר - סדנאות משחק

רוס בנה לי דף מכירה, עם המון זרימה, המון סבלנות, והמון שיחות, העיקר שאני אבין מה אנחנו עושים. אני ממש ממליצה, אכפת לרוס מהעסקים שהוא מקדם אותם וזה ניכר מאוד.

ליאור זלדין - ייעוץ וליווי לגברים

רוס עזר לי בכל מה שקשור לניהול תסריטי שיחה, שיחות מכירה, להגיע ללקוחות שמעוניינים בשירות ולא להיתקע על לידים קרים שמבזבזים לי את הזמן ואת הכסף.

ירוסלב מורגנשטיין - קואוצ'ר ומטפל

 אני יודע מה הצעדים שעליי לקחת בשיווק ואני יודע שאני בכיוון הנכון. קיבלתי ערך ודיוקים שלא שמעתי בהרבה מקומות – הצלחת להסביר לי את הצעדים בצורה פשוטה מובנת.

עומר לוין - פיתוח מרצים

הוא יודע להביא לכם את התנועה, יודע את כל הצד הטכני או לכתוב את הדף נחיתה. יודע להתאים את עצמו לעסק שלכם. הוא נכנס לכם לעסק כאילו אתם עושים את זה. 

ירדן - מיזם נטגב

יצא לי לעבוד עם רוס בכמה פרוייקטים בתחום השיווק, הקופי, המון טקסטים שאמורים להניע לתוצאה. זכיתי לעבוד עם בן אדם מקסים, קשוב מבין…

האם אתם רוצים לשווק את הידע שלכם?

קופירייטינג ובניית מערך שיווקי לעסקים בתחום הידע, שמוכרים קורסים או הכשרות, הפונים לקהל קר שלא מכיר אותם

השאירו פרטים אם אתם רוצים לבנות קהילה והוכרה ברמה ארצית

אולי יעניין אתכם גם...

AB Testing

מה זה AB test? AB טסט זה הרעיון לדעתי הכי נהדר בעולם השיווק.זאת דרך לבדוק מה באמת עובד בשיווק. כשלכולם יש תאוריות:"צריך טקסט קצר", "צריך טקסט ארוך","תמונות

קרא עוד »